Prices

Prices

Survival English Group Lessons

  • $90 (two lessons / week)
  • $50 (one lesson / week)
  • Weekly intake
  • Maximum of 6 students per class

Remedial English – Group Lessons

  • $90 (two lessons / week)
  • $50 (one lesson / week)
  • Weekly intake
  • Maximum of 6 students per class

IELTS Exam Preparation – Group Lessons

  • $150 (three lessons / week)
  • $100 (two lessons / week)
  • $60 (one lesson / week)
  • Weekly intake
  • Maximum of 6 students per class

Private Lessons

  • $105 (1.5 hour lesson)

Small Group Lessons

  • $100 (2 hour lesson)
  • Maximum of 3 students per class